HOŞGELDİNİZ! 250TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 250TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Tala; uzun süre Osmanlının haremlerini süsleyen ve günümüzde de klasik epilasyon yöntemlerinin yerini almış olan doğal bir epilasyon yöntemi olan “KARINCA YUMURTASI YAĞıNIN” mucididir.

Karınca yumurtası Yağı bir mucizedir. Çünkü tüyleri kesmek azaltmak için değil yok etmek için vardır. Diğer yöntemlere göre kesin çözüm sunan Karınca Yumurtası Yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca Yumurtası Yağının o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini ve etkisinin korumasında öncülük etmekten gurur duymaktayız.


Doğanın sunmuş olduğu imkanları bu denli değerlendiren ve önemseyen Tala, Karınca Yumurtası Yağından sonra, müşterilerimizin doğadan gelen ürünlere olan ilgisinden ötürü bitkilerin vermiş olduğu saflıkla yarım asırlık tecrübesini harmanlayarak uçucu & sabit yağ grubunda ve doğal sabun üretiminde de kolları sıvamıştır.


Günümüzde Türkiye’deki Aktarların %98 ine ürün sağlayarak perakende satışa başlayan Tala, gelişen pazarda hem üretici hem de markalaşma sürecinin bir arada yürütme kararı alarak 2021 yılından beri dijital platformlarda ve Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinde satış yapmakta ve sektöründe öncü olarak ilerlemektedir…

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.