Yüklüyor...

Resmi büyütmek için tıklayın

Tala Karınca Yumurtası Yağı


Fiyat: 15.00 TL

Stokta

Adet indirimlerimiz:

Miktar  2+   3+   5+ 
Fiyat  25.00 TL   35.00 TL   60.00 TL 

Tala Karınca Yumurtası Yağı

Tala tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan tala,orjina tala,tala karınca yağı,tala karınca yumurtası yağı,tala yağı,karınca yağı,TALA,tala orjinal,tüy dökücü krem,tala yağı,karınca yağıbölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Önemli Bilgiler

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Duyuru : Sahte Ürünlere Dikkat Edin !

Ne yazık ki her başarılı üründe olduğu gibi bu üründe de sahte ürünler piyasada bulunduğundan, kullanıcılarımıza bu duyuruyu yapma ihtiyacı duyduk. Tala adı altında birden çok kutu ve imaj değişikleri yapılarak lanse edilen sahte ürünlerden uzak durunuz. Bu ürünler başarılı olmadığı gibi içinde neler bulunduğu bilinmemektedir. Sağlığınızı bizim için önemli lütfen riske atmayınız ve bu uyarımızı dikkate alıp tanıdığınız diğer kullanan kişilere iletiniz.tala,orjina tala,tala karınca yağı,tala karınca yumurtası yağı,tala yağı,karınca yağı,TALA,tala orjinal,tüy dökücü krem,tala yağı,karınca yağı

Sahte ürünlerden dolayı etiket ve kapak değişimine gidilmiştir. Ayrıca sahte ürünlerden ayırt edilebilmesi için ürünümüzü kutuladık. 01.05.2009 tarihi itibari ile yeni ürünlerimiz piyasaya sürülmüştür.

Değerli Müşterilerimizin bilgilerine sunarız.

Tala Karınca Yumurtası Yağının Kullanımı

(Karınca Yumurtası Yağı) Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ Tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Online Destek Hattı