Yüklüyor...

Resmi büyütmek için tıklayın

Tala Hürrem Yağı


Fiyat: 15.00 TL

Stokta

Hamam Otu Yağı Nedir ?

Hamam otunun ünü Osmanlı zamanlarına kadar gitmektedir. Osmanlı zamanında kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için bu otu hamamda kullanıyordu.

Gerçek adı zırnık otu olmasına rağmen hamamda kullanılmasından dolayı, zaman içerisinde hamam otu ismini almıştır. Hamam otu, günümüz teknolojisiyle de birleşerek çok daha güzel bir hal almıştır.

Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir'de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.

Kadınlara son derece kolaylık sağlayan hamam otu tozu zaman içerisinde geliştirilmiş ve toz formatı değiştirilerek, kadınların daha rahat bir şekilde kullanabilmeleri amacı ile yağ formatına dönüştürülmüş ve Hürrem Hamam Otu Yağı olarak sizlerle buluşmuştur.

Kullanımı

Hürrem Hamam Otu Yağının kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Öncelikle tüylü bölgeyi temizleyin. Ardından Hürrem Hamam Otu Yağı'nı cildinize sürünüz ve 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Bu işlemi 4-5 gece boyunca tekrarlamanız gerekiyor. Sonrasında tüyleriniz çıkana kadar bekleyin ve çıkınca tekrar aynı işlemi yenileyin. İşlemler sırasında talimatlara uyunuz. Uyguladığınız bölge tahriş olduysa soğuk duşla o bölgeyi rahatlamanız yeterlidir. İşlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlamanız önemlidir. İlk aylarda ki azalmayı fark edecek ve tüyleriniz dökülerek yol olduğunu göreceksiniz. Koltukaltı, bacak, bikini bölgesi ve genital bölgede kullanıma uygundur.
Online Destek Hattı